İlgilendiiğiniz kategoriyi seçerek o kategorideki içerikleri listeleyin ya da alt kısımda yer alan ana menüden seçim yapın ...
  • Sitemiz resimli sözler, özlü sözler, anonim sözler, ünlülere ait sözler, sözler ya da tarihte söylenmiş güzl sözlerin yer aldığı sosyal etkileşime açık bir söz sitesi olarak yayınını sürdürmektedir.
  • Sosyal etkileşimli olarak her söz dizini içeriğine ziyaretçiler yorumlar ile öneri ya da o dizin ile ilgili sayfada yer almayan sözler önerebilmektedir. Ayrıca kendi söz dizinlerini de söz söyle işlevi ile oluşturabilmektedirler. Bu dizinler ayrıca kategorilerinde ve öne çıkan kelime arşivlerinde de ayrıca listelenerek ziyaretçilerin ilgilendiği kategori ya da kelime gurubuna ilişkin güzel sözlere çok daha rahat ulaşmalarını amaçlamaktadır.
  • Ayrıca barda yer alan ilginizi çekebilir yazıları çok ziyaret dilen listelere anlık olarak her sayfa geçişinde size öneriler sunar. Liste sonlarında yer alan ilginizi çekebilir şeklide sunulan bağlantılar ise  öneriler ilgili kelime gurubunda TDK (Türk Dil Kurumu) önerilen kelimeler ile eşleştirilerek en uygun kelimeler için listelenmektedir. Liste bileşen öğelerinde liste özeti, özet altında liste başlığı ve hemen yanında listenin bağlı bulunduğu kategorilere bağlantılar şeklinde sunulmaktadır. İlgi alanınıza göre liste, kategori seçeneklerinden dilediğinize tıklayarak size en uygun diğer önerileri ya da listeleri görüntüleyebilirsiniz.
  • Sitemizde gezinirken size en öneriler ve popüler öneriler ile destek olurken sürekli yeni listeler eklenmekte ve içerikler zenginleştirilmektedir. Bu alanda ziyaretçilerine de açık bir biçimde sizin de gönderdiğiniz listeler de yayına alınmaktadır.