İlgilendiiğiniz kategoriyi seçerek o kategorideki içerikleri listeleyin ya da alt kısımda yer alan ana menüden seçim yapın ...

Kalabalık İle İlgili En Güzel Özlü Sözler - Güzel Sözler - Güzel Anlamlı Sözler

Kalabalık İle İlgili En Güzel Özlü Sözler

Derin olduğunu bilen kimse, kolay anlaşılır olmaya çalışır. Kalabalıkta derin görünmekten hoşlanan ise anlaşılmaz olmaya çalışır. Kalabalık, dibini göremediği her şeyi derin sanır çünkü.

Kalabalık kadındır, ırzını teslim edecek bir zorba arar.

su pınarının başı kalabalık olur.

Başsız kalabalıktan, hiçbir gelmez.

Çokluk bozulmaya azlıktan daha az elverişlidir.

Kalabalıkların kafası çok, aklı yoktur.

Kalabalıklar, mutsuzluk içinde bilgeleşirler.

Hatırladığım kadarıyla, kalabalık yerdi dünya.

Derin olduğunu bilen kimse, kolay anla şılır olmaya çalışır. Kalabalıkta derin görünmekten hoşlanan ise anla şılmaz olmaya çalışır. Kalabalık, dibini göremediği her şeyi derin sanır çünkü.


Güzel Anlamlı Sözler 3 Mayıs 2022 3 Mayıs 2022 — 11:59
Dikkat! Kalabalık İle İlgili En Güzel Özlü Sözler Konusunda
Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı, seviyeli ve Kalabalık İle İlgili En Güzel Özlü Sözler ile alakalı içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.