İlgilendiiğiniz kategoriyi seçerek o kategorideki içerikleri listeleyin ya da alt kısımda yer alan ana menüden seçim yapın ...

Sevap İle İlgili En Güzel Özlü Sözler - Dini Sözler - Güzel Anlamlı Sözler

Sevap İle İlgili En Güzel Özlü Sözler

Ahretin sevabı, dünya nimetlerinden daha iyidir.

Kim oruç tutar, namaz kılar, hacca gider, umre yaparda kıyamet olunca, ona ancak aklı ve güzel huyu kadar sevap verilir.

Kim bir hayra kılavuz olursa; o hayrı işleyenin sevabı kadar, sevaba nail olur. .

Ey Vabisa! Kalbine sor, kendine sor. Sevap; kalbin kendisine mutmain olduğu, ruhun yatıştığı şeydir. Günah da; sana fetva verse bile, ruhunu kazıyan ve gönlünde tereddüde sebep olan şeydir.

Sevaplar servet gibi, iman keyfiyet ise gibidir.


Güzel Anlamlı Sözler 22 Haziran 2022 22 Haziran 2022 — 15:20
Dikkat! Sevap İle İlgili En Güzel Özlü Sözler Konusunda
Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı, seviyeli ve Sevap İle İlgili En Güzel Özlü Sözler ile alakalı içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.