İlgilendiiğiniz kategoriyi seçerek o kategorideki içerikleri listeleyin ya da alt kısımda yer alan ana menüden seçim yapın ...

Güzel Sözler Ayrılık - Arkadaşlık - Güzel Anlamlı Sözler

Güzel Sözler Ayrılık

Beni sev diye çok çabaladım. Ancak yüreğini fethedecek Sihirli güce sahip değildim. Gidiyorsun git ancak unutma aşkın diğer yarısı ayrılıktır.

Seni sevdiğim için şanslı olduğumu düşünüyordum. Ancak senin gitme isteğinin karşısında aslında ne kadar yanlış bir karar verdiğimi fark ettim.

Bazen insan sevdiğinin mutlu olması için gitmek zorunda kalır. Kızma bana ve benden nefrette etme senin mutluluğun için gitmem gerekli. Elveda…

Seven terk etmez peki senin gidişin sevmediğinin göstergesi mi?

Ey vefasız yârim. Tuttuğun eli bırakacak kadar yüreksiz idinse o eli tutuşun niyedir. Gitmek için geldinse sevdim deyişin niyedir?

bir bahçesinde bir gülü sevmektir. O gülün serpilip, çiçek açışını izlemektir. Ayrılık ise o gül bahçesinde gözün gibi baktığın gülü tutunduğu topraktan söküp, kenara atmaktır. Sen şimdi gidiyorsun ya sadece gitmiyorsun gönül hanemi yıkıp, başkasına güvenimi yok edip gidiyorsun.

Senin daha mutlu bir hayat geçirmen için gidiyorum. Hoşça kal…

Ey sevdiğim gittiğin bu yüreğe bir gün geri dönmek istersen, sakın dönme. Çünkü senin yıktığın yüreği onaracak el seni bu yüreğe bir daha etmez.

Gitmek cesaret ister, biraz katı yürek birazda aptallık. Çünkü aklı olan insan asla kendini seveni ter edip gitmez.

Ne kadar özlesem de sana gel diyemem. Çünkü sen giderken arkandan gitme diye çok sessiz çığlıklar attım ben.

İnsanoğlu daha güzel, daha alımlı, daha zengin biri için sevdiğini terk eder. Dahalar var olan aşkı hiç eder. Peki o zaman bu gidişin arkasından dönmek istemenin nedeni nedir?

Gitmek isteyeni zorla bir gönülde tutamazsın. Bırak gitsin ki meşgul ettiği yürek hanene eden bir kişi taşınsın.

Seviyorum demek kolaydır. Zor olan ise yüreğinde yer edineni ömür boyu o yürekte saklamaktır. Ayrılmak kolay olanıdır. Zor olan ise kırmadan gidebilmektir.

Sana çok değer verdim diye yüreğini bulunmaz hint kumaşı kıldın. Artık bende bir değere sahip değilsin. Gidebilirsin.

Ayrılmak iki yüreğin arasında ki köprünün yıkılmasıdır. Ayrılmak gönül dediğin hanenin viraneye dönmesidir. Ayrılmak koskoca bir aşkı güçsüz bir hoş çakala sığdırmaktır. Hoşça kal…

Gidiyorsam sebep sensin. Sen beni ettiğim şekilde sevse idin ben de gerektiği gibi yanında kalırdım.

Dünyam sen iken şimdi cehennemim de sensin. Kalmak isterdim ama bu cehennemde daha fazla yanamam. Elveda…

Sana verdiğim değer kadar sevse idin beni ben de bugün istediğin gibi seninle kalırdım. Değmezsin. Varlığımı etmezsin. Elveda…

Son kez sevişim idi seni. Bundan sonra bir daha gelmem, Gidiyorum. Elveda…


Güzel Anlamlı Sözler 24 Kasım 2021 24 Kasım 2021 — 09:57
Dikkat! Güzel Sözler Ayrılık Konusunda
Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı, seviyeli ve Güzel Sözler Ayrılık ile alakalı içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.